Akcija
Preporuka

37,00 KM3450KM−7%↓ Ušteda 3 KM
Dostupno
Repeater TP-Link TL-WA855RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, AP & Range extender mode, 2 fixed antennas
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Repeater TP-Link TL-WA855RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, AP & Range extender mode, 2 fixed antennas
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže |
|
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.23 kg |
| Certifikati | CE, RoHS |
| Dubina (mm) | 34 mm |
| EAN Kod | 6935364093839 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 3 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





Drugi proizvodi istog brenda











