
Mercusys ME60X AX1500 Wi-Fi Extender Dual Band Gigabit
- Šifra
- ME60X
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 24 Mjeseci
Mercusys ME60X AX1500 Wi-Fi Extender Dual Band Gigabit
- Šifra
- ME60X
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys ME60X AX1500 Wi-Fi Range Extender, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 2×Fixed External Antennas, 1×G Port,Wall Plugged,1024 QAM,OFDMA,MERCUSYS APP,WPS/Reset Button,Range Extender/AP mode,Adaptive Path Selection,Beamforming,MU-MIMO
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
Mercusys ME60X AX1500 Wi-Fi Range Extender, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 2×Fixed External Antennas, 1×G Port,Wall Plugged,1024 QAM,OFDMA,MERCUSYS APP,WPS/Reset Button,Range Extender/AP mode,Adaptive Path Selection,Beamforming,MU-MIMO
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije |
|
| Antena | External |
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 18.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.55 kg |
| Dubina (mm) | 84.7 mm |
| Funkcije Rutera | MU MIMO |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 x 10Base T/100Base TX/1000Base T RJ 45 |
| LED Indikatori Statusa | Activity Status |
| Lokacija Uređaja | External |
- WPA
- WPA2
- WPA3 PSK
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 1201 Mbps
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









