
Besplatna dostava
Philips 75”PUS7810 Titan smart TV OS,4K QLED 60 Hz ,PIXEL Pixel Precise Ultra HD, HDR10+ , Dolby Atmos, Amazon Prime Video, BBC iplayer, Disney+, HBO, Aplikacija NFT*, Netflix, YouTube, Stremio
Ograničene zalihe - 6 komada
Besplatna dostava
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
Besplatna dostava
Utorak, 28. April 2026.
Philips 75”PUS7810 Titan smart TV OS,4K QLED 60 Hz ,PIXEL Pixel Precise Ultra HD, HDR10+ , Dolby Atmos, Amazon Prime Video, BBC iplayer, Disney+, HBO, Aplikacija NFT*, Netflix, YouTube, Stremio
| Brend | Philips |
|---|---|
| Veličina Ekrana | 75 |
| Prirodna Rezolucija | 4k Uhd |
| Frekvencija Osvježavanje | 60 Hz |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 8718863046388 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Šifra proizvoda | 75PUS7810/12 |
|---|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

Besplatna dostava

Besplatna dostava

Besplatna dostava

Besplatna dostava

Besplatna dostava
Drugi proizvodi istog brenda

Dostupno