
Kratki opis
“Shine 2.0” kombinuje zadovoljstvo slušanja sa svetlom raspoloženja u boji. Kod kuce ili u pokretu: ova mobilna Bluetooth kutija znaci da uvijek stvarate pravo raspoloženje uz muziku i rasvjetu. Harmonija zvuka i svetla: LED osvetljenje se može promeniti u 5 razlicitih režima kako bi odgovaralo muzici ili ambijentu, ili ga jednostavno koristiti kao diskretni izvor svetlosti napolju Pravi bežicni stereo: povežite dva zvucnika putem Bluetootha i postavite ih bilo gdje u prostoriji za pravi stereo zvuk Otporan na prskanje prema IPX4: iznenadni pljusak? Nema problema. Zvucnik je otporan na prskanje, što znaci da muzika ostaje u redu cak i kada je loše vrijeme Uživajte u omiljenim pjesmama dugo vremena: zvucnik se može koristiti preko Bluetooth-a do 12 sati
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
“Shine 2.0” kombinuje zadovoljstvo slušanja sa svetlom raspoloženja u boji. Kod kuce ili u pokretu: ova mobilna Bluetooth kutija znaci da uvijek stvarate pravo raspoloženje uz muziku i rasvjetu. Harmonija zvuka i svetla: LED osvetljenje se može promeniti u 5 razlicitih režima kako bi odgovaralo muzici ili ambijentu, ili ga jednostavno koristiti kao diskretni izvor svetlosti napolju Pravi bežicni stereo: povežite dva zvucnika putem Bluetootha i postavite ih bilo gdje u prostoriji za pravi stereo zvuk Otporan na prskanje prema IPX4: iznenadni pljusak? Nema problema. Zvucnik je otporan na prskanje, što znaci da muzika ostaje u redu cak i kada je loše vrijeme Uživajte u omiljenim pjesmama dugo vremena: zvucnik se može koristiti preko Bluetooth-a do 12 sati
Opis proizvoda
Sistem 2.0
Vrsta priključka 3,5 mm + USB
Vrsta priključka dodatno bt
Boja Crna
Ukupna izlazna snaga 30 W
Težina 0,7 kg
Garancija (mj) 24 mjeseci
Specifikacije
| Brend | Hama |
|---|---|
| Sistem | 2.0 |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Vrsta Priključka | 3,5 mm + USB |
| Vrsta Priključka Dodatno | Bt |
| Boja | Crna |
| Ukupna Izlazna Snaga | 30 W |
| Težina | 0,7 kg |
| Garancija (mj) | 24 mjeseci |
| EAN Kod | 4047443473653 |
| Šifra proizvoda | 00188228 |
Sistem 2.0
Vrsta priključka 3,5 mm + USB
Vrsta priključka dodatno bt
Boja Crna
Ukupna izlazna snaga 30 W
Težina 0,7 kg
Garancija (mj) 24 mjeseci
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








