Akcija

525,00 KM36900KM−30%↓ Ušteda 156 KM
Dostupno
Anker, Soundcore Boom 3i Black
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 189,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Anker, Soundcore Boom 3i Black
| Brend | Anker |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Audio Kontrole |
|
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Broj Power Portova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.14 kg |
| Dubina (mm) | 85.1 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 224 mm |
| EAN Kod | 194644276515 |
| Izlazna Snaga | 50 W |
| Karakteristike Zvučnika |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External (Autonomic) |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










