
Kratki opis
TESLA Pegla IR302BL; 2400W; Keramička potplata; 380 ml; Udar pare: 135g/min;Funkcija: suha/ raspršivanje/ para/ varijabilna kontrola pare/ okomita para/snažan prasak pare/ samočišćenje; Indikatorsko svjetlo; Kabl 1,9 m; Protiv kamenca, protiv kapanja
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
TESLA Pegla IR302BL; 2400W; Keramička potplata; 380 ml; Udar pare: 135g/min;Funkcija: suha/ raspršivanje/ para/ varijabilna kontrola pare/ okomita para/snažan prasak pare/ samočišćenje; Indikatorsko svjetlo; Kabl 1,9 m; Protiv kamenca, protiv kapanja
Specifikacije
| Brend | Tesla |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| DROPSTOP IRONS | Da |
| Kabel Pegle | 1,9m |
| SHUTOFF IRONS | Ne |
| SLFCLN IRONS | Da |
| Snaga Pegle | 2400 W |
| SOLPL IRONS | Keramika |
| WATER TANK IRONS | 380 ml |
| Šifra proizvoda | IR302BL |
|---|
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










