Akcija

AENO Cordless vacuum cleaner SC3: electric turbo brush, LED lighted brush, resizable and easy to maneuver, 250W
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 370,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
AENO Cordless vacuum cleaner SC3: electric turbo brush, LED lighted brush, resizable and easy to maneuver, 250W




















| Broj Ćelija Baterije | 6 |
|---|---|
| Napomene O Bateriji |
|
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 44.4 WHr |
| Izlazni Napon | 22.2 V |
|---|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 250 W |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 230 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 1.4 kg |
| Širina (mm) | 1060 mm |
| Visina (mm) | 218 mm |
| Boja | Grey |
|---|---|
| Materijal Kućišta | ABS Plastic |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, ROHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485010942 |
| Komercijalni Naziv | Cordless vacuum cleaner SC3 |
| Marketinški Naziv Modela | SC3 |
| Model | SC3 |
| Nazivna Ulazna Struja | 0.4 A |
| Tip Uređaja | Vacuum Cleaner |
| Tip Usisivača | Cordless Vacuum Cleaner |
| Šifra proizvoda | ASC0003 |




















Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










