Akcija

435,00 KM39500KM−9%↓ Ušteda 40 KM
Dostupno
Mercusys MA30H AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, 1× High Gain External Antenna, USB 2.0, MU-MIMO, WPA3, Plug and Play, Adjustable Multi-Directional Antenna
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Mercusys MA30H AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, 1× High Gain External Antenna, USB 2.0, MU-MIMO, WPA3, Plug and Play, Adjustable Multi-Directional Antenna
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije | WPA PSK, WPA2 PSK, WPA3 SAE |
| Antena | External |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Brzina Prenosa Podataka | 867 Mbps |
| Dubina (mm) | 57.8 mm |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Mrežne Funkcije |
|
| Mrežni Form Faktor | Plug In Module |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda


