
MERCUSYS USB WiFi Kartica 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter, 802.11n
- Šifra
- MW300UM
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežne Kartice
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS USB WiFi Kartica 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter, 802.11n
- Šifra
- MW300UM
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežne Kartice
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter, Mini Size, Portable Design, USB 2.0, Internal Antenna
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Mercusys 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter, Mini Size, Portable Design, USB 2.0, Internal Antenna
Opis proizvoda
Mercusys 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter je kompaktni bežični adapter koji omogućava brzu i stabilnu bežičnu vezu sa brzinom do 300Mbps. Sa svojim malim dizajnom, ovaj adapter je lako prenosiv i idealan za putovanja. Ima USB 2.0 priključak i unutarnju antenu koja omogućava snažan signal i široki domet. Kompatibilan je sa svim standardima bežične mreže (802.11b/g/n) i podržava sigurnosne protokole WEP, WPA/WPA2 i WPA-PSK/WPA2-PSK. Ovaj adapter je jednostavan za instalaciju i koristi se jednostavnim priključivanjem u USB priključak računara ili laptopa. Sa svojom visokom brzinom i pouzdanošću, Mercusys 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter je odličan izbor za poboljšanje bežične konekcije na vašem uređaju.
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Antena | Internal |
| Arhitektura LAN Mreže | Wi Fi |
| Autentifikacijski Algoritam | WPA, WPA2, WPA2 EAP, WEP, WPA PSK |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Brzina Prenosa Podataka | 300 Mbps |
| Dubina (mm) | 17.2 mm |
| EAN Kod | 6957939000349 |
| Interfejs | USB 2.0/Wi Fi |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Mrežni Form Faktor | Plug In Module |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.05 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Wi Fi | Yes |
| Podržani Data Link Protokoli | IEEE 802.11b/g/n |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 42.9 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Mrežnog Povezivanja | USB Adapter |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| USB 2.0 | 1 (4 Pin USB (type A)) |
| Visina (mm) | 8.5 mm |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | USB |
| Šifra proizvoda | MW300UM |
Mercusys 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter je kompaktni bežični adapter koji omogućava brzu i stabilnu bežičnu vezu sa brzinom do 300Mbps. Sa svojim malim dizajnom, ovaj adapter je lako prenosiv i idealan za putovanja. Ima USB 2.0 priključak i unutarnju antenu koja omogućava snažan signal i široki domet. Kompatibilan je sa svim standardima bežične mreže (802.11b/g/n) i podržava sigurnosne protokole WEP, WPA/WPA2 i WPA-PSK/WPA2-PSK. Ovaj adapter je jednostavan za instalaciju i koristi se jednostavnim priključivanjem u USB priključak računara ili laptopa. Sa svojom visokom brzinom i pouzdanošću, Mercusys 300Mbps Wireless N Mini USB Adapter je odličan izbor za poboljšanje bežične konekcije na vašem uređaju.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









