Akcija

435,00 KM39500KM−9%↓ Ušteda 40 KM
Dostupno
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ethernet Adapter
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ethernet Adapter
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ethernet Adapter
| Mrežni Form Faktor | Plug In Card |
|---|
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
|---|---|
| Interfejs | Ethernet |
| LAN | 4 (RJ 45) |
| LAN Čipset | Broadcom BCM5719 |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Network Adapter |
| Dubina (mm) | 19 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 132 mm |
| Visina (mm) | 69 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 7ZT7A00484 |
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ethernet Adapter
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda


