
TP-LINK Media Converter MC200CM, Gigabit RJ45 na Multi-mode SC Fiber, do 550m, Full-duplex
- Šifra
- MC200CM
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Media Converter MC200CM, Gigabit RJ45 na Multi-mode SC Fiber, do 550m, Full-duplex
- Šifra
- MC200CM
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
Media Filter TP-Link MC200CM, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
Media Filter TP-Link MC200CM, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable
Specifikacije
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže |
|
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.4 kg |
| Certifikati | FCC, CE |
| Dubina (mm) | 73 mm |
| Indikator Statusa | Activity Status |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Pakovanja U Kutiji | 30 |
- Fibre Channel
- Gigabit Ethernet
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










