
AENO Vakumirka VS2, 120W, 75kPa, Dry/Moist načini rada, 30cm širina varenja, Bijela
- Šifra
- AVS0002
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
AENO Vakumirka VS2, 120W, 75kPa, Dry/Moist načini rada, 30cm širina varenja, Bijela
- Šifra
- AVS0002
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
AENO Vacuum sealer VS2: 120W, 75kPa, Dry/Moist Food Mode, 3 modes: Vac+Seal, Seal, Pulse, Max Pocket Width 30 cm
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
AENO Vacuum sealer VS2: 120W, 75kPa, Dry/Moist Food Mode, 3 modes: Vac+Seal, Seal, Pulse, Max Pocket Width 30 cm
Opis proizvoda

Specifikacije
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| ABS747 | 907g Not Recycle |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 13.95 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.6 kg |
| Dubina (mm) | 375 mm |
| Dužina Kabela (m) | 1.55 m |
| Dužina Kutije (mm) | 440 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 391 mm |
| EAN Kod | 5291485011635 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Vacuum Sealer VS2 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 120 W |
| Maksimalna Širina Paketa | 30 cm |
| Maksimalni Nivo Buke | 60 dB |
| Marketinški Naziv Modela | VS2 |
| Materijal Kućišta | ABS Plastic |
| Nazivna Težina | 0.937 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.54 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.2 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 8 |
| POM | 7g Recycle |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Širina Kutije (mm) | 405 mm |
| Širina Lemnog Spoja | 2 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 105 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Kontrole | Electronic Control |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Uređaja | Vacuum Sealer |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Ulazni Napon | AC 220 V |
| Vakuum (kPa) | 75 kPa |
| Visina (mm) | 70 mm |
| Visina Kutije (mm) | 470 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 223 mm |
| Šifra proizvoda | AVS0002 |

- Pleasant to touch cover
- E Recipe book
- Keep food fresh 5x longer
- Fast: 1 bag vacuuming about 10 sec
- Easy to use: one touch automatic operation
- Saves
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










