
AENO Pametna kuhinjska vaga KS1S, Max 8kg, Bluetooth, Nutritivna analiza (10.000+ namirnica), Kaljeno staklo, Bijela
- Šifra
- AKS0001S
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
AENO Pametna kuhinjska vaga KS1S, Max 8kg, Bluetooth, Nutritivna analiza (10.000+ namirnica), Kaljeno staklo, Bijela
- Šifra
- AKS0001S
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
AENO Kitchen Scale KS1S Smart, Max load – 8 kg, Bluetooth, 10,000+ products & meals, 25 indicators analysis, Coffee mode, 6 unit conversion: kg, g, lb, fl, oz, ml, Material – glass
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
AENO Kitchen Scale KS1S Smart, Max load – 8 kg, Bluetooth, 10,000+ products & meals, 25 indicators analysis, Coffee mode, 6 unit conversion: kg, g, lb, fl, oz, ml, Material – glass
Opis proizvoda



















Specifikacije
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| #Color | #FFFFFF |
| Broj Ćelija Baterije | 3 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.6 kg |
| Dubina (mm) | 190 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 367 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 207 mm |
| EAN Kod | 5291485012502 |
| HIPS | 120.68g Recycle |
| Izlazni Napon | 4.5 V |
| Jedinica Mjere |
|
| Karakteristike |
|
| Količina Uključenih Baterija | 3 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Smart Kitchen Scales |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | KS1S |
| Materijal Kućišta |
|
| Napomene O Bateriji |
|
| Nazivna Težina | 0.49 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.15 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.45 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 165 mm |
| Širina Kutije (mm) | 175 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 176 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Tip Kontrole | Electronic Control |
| Tip Kuhinjskog Uređaja | Kitchen scales |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 1.8 WHr |
| Visina (mm) | 18 mm |
| Visina Kutije (mm) | 227 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 32 mm |
| Šifra proizvoda | AKS0001S |



















- Kg
- g
- lb
- oz
- ml
- fl
- Operate via user Friendly AENO app
- 25 indicators analysis (calories, fats, proteins, carbs and more)
- 10,000+ products & meals for nutritional analysis
- Easily add your
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










