
Kratki opis
60W USB-C Charge Cable (1m), Model A2795
- Brzo punjenje do 60W snage
- Univerzalna USB-C kompatibilnost
- Kompaktna dužina od 1 metra
- Izdržljiva izrada za dugotrajnu upotrebu
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
60W USB-C Charge Cable (1m), Model A2795
- Brzo punjenje do 60W snage
- Univerzalna USB-C kompatibilnost
- Kompaktna dužina od 1 metra
- Izdržljiva izrada za dugotrajnu upotrebu
Opis proizvoda
This 1-metre charge cable is made with a woven design — with USB-C connectors on both ends — and is ideal for charging, syncing and transferring data between USB-C devices. It supports charging of up to 60 watts and transfers data at USB 2 rates. Pair the USB-C Charge Cable with a compatible USB-C power adapter to conveniently charge your devices from a power point and take advantage of fast-charging capabilities. USB-C power adapters sold separately.
Specifikacije
| Brend | Apple |
|---|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.033 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.033 kg |
| Desni Konektor | USB Type C (Male) |
| Dužina Kabela | 1 m |
| EAN Kod | 195949371905 |
| Funkcionalnost Kabela | USB C Cable |
| Karakteristike Kabela |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lijevi Konektor | USB Type C (Male) |
| Nadređeni Proizvodi | IPhone / iPad / Mac / Apple Vision Pro / AirPods |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Šifra proizvoda | MW493ZM/A |
This 1-metre charge cable is made with a woven design — with USB-C connectors on both ends — and is ideal for charging, syncing and transferring data between USB-C devices. It supports charging of up to 60 watts and transfers data at USB 2 rates. Pair the USB-C Charge Cable with a compatible USB-C power adapter to conveniently charge your devices from a power point and take advantage of fast-charging capabilities. USB-C power adapters sold separately.
- Apple MFi Certified
- Braided
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!







