
Kratki opis
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4 Channel PoE Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, PoE budget 53W, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× HDMI, 1× VGA, 80 Mbps Incoming Bandwidth
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Kratki opis
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4 Channel PoE Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, PoE budget 53W, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× HDMI, 1× VGA, 80 Mbps Incoming Bandwidth
Specifikacije
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
|---|
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
|---|---|
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Power Over Ethernet/Strujni Adapter | Output Power: 53 W |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio Linijski Izlaz | 1 |
|---|---|
| Audio Linijski Ulaz | 1 |
| Dubina (mm) | 45 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 148.2 mm |
| Standardna Visina Raka | 1 U |
| Visina (mm) | 246.2 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 55 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Uređaja | Network Video Recorder |
| Šifra proizvoda | VIGI-NVR1004H-4P |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










