Akcija

TP-Link UE300C USB Type-C to RJ45 Gigabit Ethernet Network Adapter, USB 3.0 port, 10/100/1000 RJ45 port, Foldable,Portable and Lightweight design, Plug and Play
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 32,90 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
TP-Link UE300C USB Type-C to RJ45 Gigabit Ethernet Network Adapter, USB 3.0 port, 10/100/1000 RJ45 port, Foldable,Portable and Lightweight design, Plug and Play
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem | Apple Mac OS, Ubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 7 or Later |
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
|---|---|
| Interfejs | Ethernet |
| LAN Čipset | Realtek RTL8153 |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Network Adapter |
| Dubina (mm) | 71 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 26 mm |
| Visina (mm) | 16.2 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Šifra proizvoda | UE300C |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

