
Kratki opis
TP-Link AC600 High Gain Wi-Fi Dual Band USB Adapter,433Mbps at 5GHz + 200Mbps at 2.4GHz, USB 2.0, 1 high gain antenna
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
TP-Link AC600 High Gain Wi-Fi Dual Band USB Adapter,433Mbps at 5GHz + 200Mbps at 2.4GHz, USB 2.0, 1 high gain antenna
Opis proizvoda
TP-Link AC600 High Gain Wi-Fi Dual Band USB Adapter je bežični adapter koji omogućava brzo i stabilno povezivanje sa internetom. Sa brzinom od 433Mbps na 5GHz i 200Mbps na 2.4GHz, ovaj adapter pruža visokokvalitetan signal i pouzdano prenošenje podataka. Zahvaljujući dual band tehnologiji, korisnici mogu istovremeno koristiti obe frekvencije za bolje performanse i manje smetnje. Adapter ima visoko pojačanje signala, što omogućava veći domet i bolji prijem signala čak i u udaljenim područjima. Kompatibilan je sa svim standardima Wi-Fi mreža i jednostavan za instalaciju. Sa kompaktnim dizajnom, ovaj adapter je idealan za putovanja i korištenje na različitim uređajima.
Specifikacije
| Mrežni Form Faktor | Plug In Module |
|---|
| Arhitektura LAN Mreže | Wi Fi |
|---|---|
| Interfejs | USB 2.0/Wi Fi |
| Tip Mrežnog Povezivanja | USB Adapter |
| USB 2.0 | 1 (4 Pin USB (type A)) |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Dubina (mm) | 173.4 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 57.8 mm |
| Visina (mm) | 18 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364099862 |
| Tip Linijske Modulacije | 16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM |
| Šifra proizvoda | ARCHER-T2UPLUS |
TP-Link AC600 High Gain Wi-Fi Dual Band USB Adapter je bežični adapter koji omogućava brzo i stabilno povezivanje sa internetom. Sa brzinom od 433Mbps na 5GHz i 200Mbps na 2.4GHz, ovaj adapter pruža visokokvalitetan signal i pouzdano prenošenje podataka. Zahvaljujući dual band tehnologiji, korisnici mogu istovremeno koristiti obe frekvencije za bolje performanse i manje smetnje. Adapter ima visoko pojačanje signala, što omogućava veći domet i bolji prijem signala čak i u udaljenim područjima. Kompatibilan je sa svim standardima Wi-Fi mreža i jednostavan za instalaciju. Sa kompaktnim dizajnom, ovaj adapter je idealan za putovanja i korištenje na različitim uređajima.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










