
Kratki opis
Vrsta povezivanja žična Komplet s mišem ne Gaming tastatura ne Lokalizacija Da Boja crna Dužina kabla 150 cm Težina 680 g Dimenzije (Š x D x V) 376 x 153 x 19 mm Dodatne informacije Wired USB Type-A;...
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Opis proizvoda
Vrsta povezivanja žična
Komplet s mišem ne
Gaming tastatura ne
Lokalizacija Da
Boja crna
Dužina kabla 150 cm
Težina 680 g
Dimenzije (Š x D x V) 376 x 153 x 19 mm
Dodatne informacije Wired USB Type-A; USB Type-C, Backlite, Plunger; Low profile key travel; 2.5 mm,
Dodatne informacije dodatno Programable keys up to 12,
Garancija (mj) 12 mjeseci
Specifikacije
| Vrsta Povezivanja | Žična |
|---|
| Dimenzije (Š X D X V) | 376 x 153 x 19 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 150 cm |
| Težina | 680 g |
| Boja | Crna |
|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Garancija (Mj) | 12 mjeseci |
| Brend | Hp |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 7N7C1AA |
Vrsta povezivanja žična
Komplet s mišem ne
Gaming tastatura ne
Lokalizacija Da
Boja crna
Dužina kabla 150 cm
Težina 680 g
Dimenzije (Š x D x V) 376 x 153 x 19 mm
Dodatne informacije Wired USB Type-A; USB Type-C, Backlite, Plunger; Low profile key travel; 2.5 mm,
Dodatne informacije dodatno Programable keys up to 12,
Garancija (mj) 12 mjeseci
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






