Akcija

Synology HAT5300-8T 8TB 3.5” HDD SATA 6Gb/s, 512e; 7200rpm, Buffer size : 256MiB, MTTF 2M hours, warranty 5 years
Ograničene zalihe - 7 komada
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 7 komada
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Synology HAT5300-8T 8TB 3.5” HDD SATA 6Gb/s, 512e; 7200rpm, Buffer size : 256MiB, MTTF 2M hours, warranty 5 years
| ROM Memorija | 8 Tb |
|---|---|
| Form Faktor | 3.5" |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 9.29 W |
|---|---|
| Maksimalni Napojni Napon | 12 V |
| Minimalni Napojni Napon | 5.61 V |
| Dubina (mm) | 147 mm |
|---|---|
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 12192 m |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Nazivna Težina | 0.72 kg |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Visina (mm) | 26.1 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Synology |
|---|---|
| Šifra proizvoda | HAT5310-8T |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










