Akcija

Samsung 25W Ultra Fast Charging USB-C Power Adapter White (cable included)
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 26,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Samsung 25W Ultra Fast Charging USB-C Power Adapter White (cable included)
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
|---|
| Izlazni Napon | DC 5 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Power Delivery |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 66.9 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 1 m |
| Nazivna Težina | 52.1 g |
| Širina (mm) | 38 mm |
| Visina (mm) | 22 mm |
| Materijal | Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Garancija | 6 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806094911985 |
| Nazivna Struja | 3 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Šifra proizvoda | EP-T2510XWEGEU |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!


