Akcija

675,00 KM61000KM−10%↓ Ušteda 65 KM
Besplatna dostava
PS5 Dualsense Wireless Controller Cosmic Red v2
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
PS5 Dualsense Wireless Controller Cosmic Red v2
| Form Faktor | Portable |
|---|
| Interfejs | USB Type C |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
|---|---|
| Trenutni Kapacitet Baterije | 1560 mAh |
| Dužina (mm) | 106 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.28 kg |
| Širina (mm) | 160 mm |
| Visina (mm) | 66 mm |
| Spoljašnja Boja | Cosmic Red |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Sony |
|---|---|
| Naziv | DualSense v2 |
| Tip Power Porta | USB C |
| Tip Uređaja | Gamepad |
| Šifra proizvoda | 1000040190 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

