Akcija

1.480,00 KM1.41500KM−4%↓ Ušteda 65 KM
Besplatna dostava
ODD LG GP57ES40 External Slimline USB 2.0, 5.25”, White, retail
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
ODD LG GP57ES40 External Slimline USB 2.0, 5.25”, White, retail
| Brend | Lg |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Ugrađenih Diskova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.5 kg |
| Brzina Čitanja | DVD+R DL:8x • DVD R DL:6x • DVD RAM:5x • DVD+R:8x • DVD+RW:8x • CD R:24x • CD RW:24x • CD ROM:24x • DVD ROM:8x |
| Brzina Pisanja | DVD+R DL:6x • DVD R DL:6x • DVD RAM:5x • DVD+R:8x • DVD+RW:8x • CD R:24x |
| Dimenzije | 144x14x137.5 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Način Učitavanja Diska | Tray |
| Nazivna Težina | 0.2 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Podatkovni Kanali | USB 2.0 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!


