
Kratki opis
Mobile Router TP-Link 300Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi, AC1200 selectable Dual Band Wi-Fi, internal 4G Modem, SIM card slot, micro SD card slot, 1.4 inch TFT color screen display, 3000mAH rechargeable battery, tpMiFi App
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Kratki opis
Mobile Router TP-Link 300Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi, AC1200 selectable Dual Band Wi-Fi, internal 4G Modem, SIM card slot, micro SD card slot, 1.4 inch TFT color screen display, 3000mAH rechargeable battery, tpMiFi App
Specifikacije
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|
| Arhitektura LAN Mreže | Wi Fi |
|---|---|
| Interfejs | Wireless |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 3000 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 16 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 112.5 mm |
| Visina (mm) | 66.5 mm |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Šifra proizvoda | M7450 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










