
LORGAR Rapax 701 Streaming Camera2K 1080P/60fps 1/3''4Mega CMOS Image Sensor Auto Focus Built-in high sensivity
- Šifra
- LRG-SC701PK
- Brend
- Lorgar
- Kategorija
- Web Kamere
- Garancija
- 24 Mjeseci
LORGAR Rapax 701 Streaming Camera2K 1080P/60fps 1/3''4Mega CMOS Image Sensor Auto Focus Built-in high sensivity
- Šifra
- LRG-SC701PK
- Brend
- Lorgar
- Kategorija
- Web Kamere
- Garancija
- 24 Mjeseci
- 2k 1440p
Kratki opis
LORGAR Rapax 701, Streaming Camera,2K 1080P/60fps, 1/3”,4Mega CMOS Image Sensor, Auto Focus, Built-in high sensivity low noise cancelling Microphone,Pink coating color, USB 2.0 Type C , L=2000mm, size: 105×46.8×62.5mm, Weight: 108g
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 119,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Kratki opis
LORGAR Rapax 701, Streaming Camera,2K 1080P/60fps, 1/3”,4Mega CMOS Image Sensor, Auto Focus, Built-in high sensivity low noise cancelling Microphone,Pink coating color, USB 2.0 Type C , L=2000mm, size: 105×46.8×62.5mm, Weight: 108g
Specifikacije
| Prirodna Rezolucija | 2k 1440p |
|---|---|
| Horizontalni Ugao Gledanja | 75° |
| Rezolucija Senzora | 4 Mpixel |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| USB 2.0 | 1 (USB Type C) |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1149x972x1342 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1149x972x1938 mm |
| Dubina (mm) | 105 mm |
| Nazivna Težina | 0.108 kg |
| Širina (mm) | 62.5 mm |
| Visina (mm) | 46.8 mm |
| Spoljašnja Boja | Pink |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Lorgar |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485009274 |
| Komercijalni Naziv | Webcam Lorgar Rapax 701 Quad HD 1440p Auto Focus Stereo Pink (LRG SC701PK) |
| Marketinški Naziv Modela | Rapax 701 |
| Tip Kamere | Web Camera |
| Šifra proizvoda | LRG-SC701PK |
- Microsoft Windows
- Android 5.0 or Later
- Apple Mac OS 10.6 or later
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










