Akcija

19,50 KM1800KM−8%↓ Ušteda 2 KM
Dostupno
Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 60,50 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)
USB memorija 256GB DTX Kingston, USB 3.2 Gen 1
| ROM Memorija | 256 Gb |
|---|
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| Dubina (mm) | 67.2998 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 10.9996 g |
| Širina (mm) | 21.0398 mm |
| Visina (mm) | 10.1399 mm |
| Spoljašnja Boja | Black/Pink |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617310023 |
| Šifra proizvoda | DTX/256GB |
USB memorija 256GB DTX Kingston, USB 3.2 Gen 1
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










