Akcija

Samsung 45W Fast Charging USB-C Power Adapter Black (1.8m cable included)
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Samsung 45W Fast Charging USB-C Power Adapter Black (1.8m cable included)
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 6 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.11 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.11 kg |
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| EAN Kod | 8806095510002 |
| Form Faktor | Portable |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Power Delivery |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 45 W |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.015 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.095 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Besplatna dostava