Akcija

Samsung 25W Ultra Fast Charging USB-C Power Adapter White (cable included)
Najniža cijena u 30 dana · 26,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Samsung 25W Ultra Fast Charging USB-C Power Adapter White (cable included)
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 6 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.06 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.06 kg |
| Dubina (mm) | 66.9 mm |
| Dužina Kabela | 1 m |
| EAN Kod | 8806094911985 |
| Izlazni Napon | DC 5 V |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Power Delivery |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
| Materijal | Plastic |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Besplatna dostava