Akcija

Samsung 25W Fast Charging USB-C Power Adapter Black (cable not included)
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Samsung 25W Fast Charging USB-C Power Adapter Black (cable not included)
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 6 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.07 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.07 kg |
| EAN Kod | 8806094912128 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
| Nazivna Struja | 3 A |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.008 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.052 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Besplatna dostava