
Kratki opis
Samsung 15W Fast Charging USB-C Wall Charger Black (cable not included)
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
Samsung 15W Fast Charging USB-C Wall Charger Black (cable not included)
Opis proizvoda
Samsung 15W brzi punjač za zid sa USB-C priključkom u crnoj boji, kabl nije uključen. Ovaj punjač omogućava brzo punjenje vašeg uređaja zahvaljujući visokoj snazi od 15W. Kompatibilan je sa svim uređajima koji podržavaju USB-C priključak. Izuzetno praktičan za putovanja i svakodnevnu upotrebu. Siguran i pouzdan, sa zaštitom od pregrijavanja i prenapona. Lagan i kompaktan dizajn omogućava jednostavno nošenje. Može se koristiti i za punjenje drugih uređaja koji podržavaju USB-C priključak, poput tableta i pametnih telefona. Visokokvalitetna izrada osigurava dugotrajnost i pouzdanost. Uključuje indikator napunjenosti za jednostavno praćenje statusa punjenja.
Specifikacije
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 6 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.05 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.05 kg |
| EAN Kod | 8806092709874 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Power Delivery |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 15 W |
| Materijal | Plastic |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.04 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.04 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB C |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 6 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Šifra proizvoda | EP-T1510NBEGEU |
Samsung 15W brzi punjač za zid sa USB-C priključkom u crnoj boji, kabl nije uključen. Ovaj punjač omogućava brzo punjenje vašeg uređaja zahvaljujući visokoj snazi od 15W. Kompatibilan je sa svim uređajima koji podržavaju USB-C priključak. Izuzetno praktičan za putovanja i svakodnevnu upotrebu. Siguran i pouzdan, sa zaštitom od pregrijavanja i prenapona. Lagan i kompaktan dizajn omogućava jednostavno nošenje. Može se koristiti i za punjenje drugih uređaja koji podržavaju USB-C priključak, poput tableta i pametnih telefona. Visokokvalitetna izrada osigurava dugotrajnost i pouzdanost. Uključuje indikator napunjenosti za jednostavno praćenje statusa punjenja.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






