
Kratki opis
Anker Nano Charger (45W) Black
- 45W Brzo Punjenje: Vratite bateriju na 100% mnogo brže nego standardni punjači.
- Kompaktan Dizajn: Toliko je mali da ga zaboravite da nosite, idealan za putovanja.
- Universalna Kompatibilnost: Radi sa svim vašim USB-C uređajima.
- GaN II Tehnologija: Sigurno i efikasno punjenje u najmanjem mogućem pakovanju.
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
Anker Nano Charger (45W) Black
- 45W Brzo Punjenje: Vratite bateriju na 100% mnogo brže nego standardni punjači.
- Kompaktan Dizajn: Toliko je mali da ga zaboravite da nosite, idealan za putovanja.
- Universalna Kompatibilnost: Radi sa svim vašim USB-C uređajima.
- GaN II Tehnologija: Sigurno i efikasno punjenje u najmanjem mogućem pakovanju.
Opis proizvoda
Anker Nano Charger (45W)
-
Quick Power Boost:
Harness the speed of Samsung Super Fast Charging for all Samsung devices, powered by advanced GaN technology—perfect for quick energy boosts. -
Designed for Efficiency and Safety:
Delivers rapid charging with ActiveShield technology to prevent overheating, complemented by comprehensive safety features that protect against electrical leakage. -
Ultra-Portable and Sleek: This pocket-sized charger features a foldable plug for easy storage and is exceptionally lightweight. It combines convenience with style, making it the perfect companion for on-the-go charging.
-
Universal Charging: Supports a wide range of devices from Samsung to Apple, providing a reliable power source for all your charging needs.
-
What You Get: Anker Nano Charger (45W), welcome guide







Specifikacije
| Brend | Anker |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.72 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 130 mm |
| EAN Kod | 194644225728 |
| Form Faktor | Portable |
| Izlazni Napon | DC 5/9/15/20 V |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 45 W |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.05 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB Type A |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Visina Pakovanja (mm) | 39 mm |
| Šifra proizvoda | A2692L11 |
Anker Nano Charger (45W)
-
Quick Power Boost:
Harness the speed of Samsung Super Fast Charging for all Samsung devices, powered by advanced GaN technology—perfect for quick energy boosts. -
Designed for Efficiency and Safety:
Delivers rapid charging with ActiveShield technology to prevent overheating, complemented by comprehensive safety features that protect against electrical leakage. -
Ultra-Portable and Sleek: This pocket-sized charger features a foldable plug for easy storage and is exceptionally lightweight. It combines convenience with style, making it the perfect companion for on-the-go charging.
-
Universal Charging: Supports a wide range of devices from Samsung to Apple, providing a reliable power source for all your charging needs.
-
What You Get: Anker Nano Charger (45W), welcome guide







- GaN Technology
- Programmable Power Supply (PPS)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










