
TP-Link Tapo L610 Smart Wi-Fi Spotlight Dimmable 2.4 GHz GU10 Base 220–240 V 50/60
- Šifra
- TAPO-L610
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Pametna kuća
- Garancija
- 24 Mjeseci
TP-Link Tapo L610 Smart Wi-Fi Spotlight Dimmable 2.4 GHz GU10 Base 220–240 V 50/60
- Šifra
- TAPO-L610
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Pametna kuća
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Tapo L610 Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 2.4 GHz, GU10 Base, 220–240 V, 50/60 Hz, 350 lm, 2.9 W, 2,700 K, Beam Angle 40° , 3 kWh / 1000h, lifetime up to 15,000 hrs, Dimmable, No Hub required, Remote and Voice control, Energy monitoring
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
29,90 KM2890KM
−3%Ušteda 1 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
TP-Link Tapo L610 Smart Wi-Fi Spotlight, Dimmable, 2.4 GHz, GU10 Base, 220–240 V, 50/60 Hz, 350 lm, 2.9 W, 2,700 K, Beam Angle 40° , 3 kWh / 1000h, lifetime up to 15,000 hrs, Dimmable, No Hub required, Remote and Voice control, Energy monitoring
Specifikacije
| Bežični Interfejs | Wi Fi |
|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
|---|
| Nazivna Težina | 51 g |
|---|---|
| Visina (mm) | 55.2 mm |
| Indeks Reprodukcije Boja | >80 |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Radna Temperatura Okoline | 0...40 °C |
|---|---|
| Radna Vlažnost Okoline | 10...90 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, ERP, RoHS, RCM |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Šifra Proizvođača | TAPO L610 |
| Šifra proizvoda | TAPO-L610 |
Bežični Interfejs
Wi Fi
Ulazni Napon
AC 220 240 V
Nazivna Težina
51 g
Visina (mm)
55.2 mm
Indeks Reprodukcije Boja
>80
Spoljašnja Boja
White
Radna Temperatura Okoline
0...40 °C
Radna Vlažnost Okoline
10...90 %
Garancija
24 Mjeseci
Certifikati
CE, ERP, RoHS, RCM
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Tp Link
Šifra Proizvođača
TAPO L610
Šifra proizvoda
TAPO-L610
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










