Akcija

TP-Link AX3000 WiFi 6 Bluetooth 5.0 PCIe adapter. Up to 2400Mbps, 802.11AX Dual Band Wireless Adapter with MU-MIMO, OFDMA, Ultra-Low Latency, Supports Windows 10 (64bit)
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
TP-Link AX3000 WiFi 6 Bluetooth 5.0 PCIe adapter. Up to 2400Mbps, 802.11AX Dual Band Wireless Adapter with MU-MIMO, OFDMA, Ultra-Low Latency, Supports Windows 10 (64bit)
| Zahtijeva Operativni Sistem | Microsoft Windows 10 64 Bit version |
|---|
| Antena | External |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže |
|
| Podrška Za Wi Fi | Yes |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Network Adapter |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Dubina (mm) | 95.2 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 120.8 mm |
| Visina (mm) | 21.5 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364088897 |
| Tip Linijske Modulacije | 16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM, 1024QAM, OFDMA |
| Šifra proizvoda | ARCHER-TX3000E |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










