
Kratki opis
Anker Prime 67W GaN Wall Charger (3 Ports) Black
- Ukupna snaga punjenja do 67W za istovremeno punjenje više uređaja.
- GaN tehnologija za manju veličinu i efikasnije punjenje.
- Tri porta (2x USB-C i 1x USB-A) za maksimalnu fleksibilnost.
- Inteligentno raspoređivanje snage za optimizaciju brzine punjenja svakog uređaja.
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
Anker Prime 67W GaN Wall Charger (3 Ports) Black
- Ukupna snaga punjenja do 67W za istovremeno punjenje više uređaja.
- GaN tehnologija za manju veličinu i efikasnije punjenje.
- Tri porta (2x USB-C i 1x USB-A) za maksimalnu fleksibilnost.
- Inteligentno raspoređivanje snage za optimizaciju brzine punjenja svakog uređaja.
Opis proizvoda
Anker Prime 67W GaN Wall Charger (3 Ports)
Simultaneous Charging for 3 Devices
Stay charged and ready to go with rapid charging speeds, delivering a total output of 67W for single device charging, 65W for dual device charging, and 64.5W for charging three devices simultaneously.
Charging Excellence with GaNPrime™
Powered by Anker's most advanced GaN technology and features ActiveShield™ 2.0 for intelligent temperature monitoring to ensure a safer charging experience.
Enhanced Stability
Keep your charger securely in place with the help of partially covered pins and an innovative stacked design, providing added stability for worry-free charging.
Extensive Compatibility
Enjoy unparalleled compatibility with the charger, designed to seamlessly work with over 1,000 devices including smartphones, tablets, laptops, earbuds, and more.
Notes:
When using both USB-C ports simultaneously, we recommend using the upper port for charging laptops.
Charging and playing a Steam Deck at the same time will significantly increase the time required to fully charge.
Due to MacBook charging identification, it is normal to see a plug symbol in the battery icon when charging a MacBook with a third-party wall charger. Charging will revert to normal automatically after around one minute.
This charger does not support MagSafe charging for M2 MacBooks. We recommend using a standard USB-C to USB-C cable.












Specifikacije
| Brend | Anker |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 3 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 4.35 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.26 kg |
| Dubina (mm) | 50.3 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 194644187576 |
| Form Faktor | Portable |
| Izlazni Napon | DC 5/9/12/15/20 V |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 67 W |
| Nazivna Struja | 3 A |
| Nazivna Težina | 149.1 g |
| Nazivna Ulazna Struja | 1.8 A |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 15 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 38.5 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 45 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB | 2 (USB (C)), 1 (USB Type A) |
| Visina (mm) | 39.8 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 130 mm |
| Šifra proizvoda | A2669313 |
Anker Prime 67W GaN Wall Charger (3 Ports)
Simultaneous Charging for 3 Devices
Stay charged and ready to go with rapid charging speeds, delivering a total output of 67W for single device charging, 65W for dual device charging, and 64.5W for charging three devices simultaneously.
Charging Excellence with GaNPrime™
Powered by Anker's most advanced GaN technology and features ActiveShield™ 2.0 for intelligent temperature monitoring to ensure a safer charging experience.
Enhanced Stability
Keep your charger securely in place with the help of partially covered pins and an innovative stacked design, providing added stability for worry-free charging.
Extensive Compatibility
Enjoy unparalleled compatibility with the charger, designed to seamlessly work with over 1,000 devices including smartphones, tablets, laptops, earbuds, and more.
Notes:
When using both USB-C ports simultaneously, we recommend using the upper port for charging laptops.
Charging and playing a Steam Deck at the same time will significantly increase the time required to fully charge.
Due to MacBook charging identification, it is normal to see a plug symbol in the battery icon when charging a MacBook with a third-party wall charger. Charging will revert to normal automatically after around one minute.
This charger does not support MagSafe charging for M2 MacBooks. We recommend using a standard USB-C to USB-C cable.












- Power Delivery
- GaN Technology
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










