Akcija

CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless Transparent/Blue
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 18,90 KM
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless Transparent/Blue
| Rezolucija Pokreta | 1200 dpi |
|---|
| Form Faktor | Standard |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Interfejs | Bluetooth/RF |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | Built In |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1318 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x1902 mm |
| Dubina (mm) | 110 mm |
| Dužina Kabela | 60 cm |
| Nazivna Težina | 90 g |
| Širina (mm) | 61.5 mm |
| Visina (mm) | 31 mm |
| Spoljašnja Boja | Blue |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485018474 |
| Komercijalni Naziv | CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless Transparent/Blue |
| Marketinški Naziv Modela | OnClick 24 |
| Šifra proizvoda | CNS-CMSW24BL |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




