Akcija

49,50 KM3600KM−27%↓ Ušteda 14 KM
Dostupno
Samsung Wireless Power Bank 10,000mAh 25W Super Fast Charging, Beige
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Samsung Wireless Power Bank 10,000mAh 25W Super Fast Charging, Beige
| USB | 2 (USB Type C) |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
|---|
| Trenutni Kapacitet Baterije | 10000 mAh |
|---|
| Izlazni Napon | DC 3.3 11 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Maksimalni Ulazni Napon | 9 V |
| Dubina (mm) | 72 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 222 g |
| Širina (mm) | 16.4 mm |
| Visina (mm) | 148 mm |
| Spoljašnja Boja | Beige |
|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806095312170 |
| Šifra proizvoda | EB-U2510XUEGEU |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda
