Akcija

110,00 KM10000KM−9%↓ Ušteda 10 KM
Dostupno
Inter-tech GD-MS013 Kućište za SSD M.2 USB C (kabal uključen, 20cm), 80/60/42/30 mm, Alu
Dostupno
10 KM
Petak, 1. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Petak, 1. Maj 2026.
Inter-tech GD-MS013 Kućište za SSD M.2 USB C (kabal uključen, 20cm), 80/60/42/30 mm, Alu
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interni Podatkovni Interfejs | NVMe |
|---|
| Dubina (mm) | 113 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.095 kg |
| Obezbjeđuje Dimenzije Unutrašnjeg Ugradbenog Ležišta | M.2 |
| Širina (mm) | 37 mm |
| Visina (mm) | 12 mm |
| Materijal Kućišta | Aluminium/Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Inter Tech |
|---|---|
| Tip Kućišta Za Disk | External |
| Šifra proizvoda | 88884125 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





Drugi proizvodi istog brenda




