Akcija
Preporuka

37,00 KM3450KM−7%↓ Ušteda 3 KM
Dostupno
TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4GHz, 1200 Mbps at 5GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 encryptions
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4GHz, 1200 Mbps at 5GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 encryptions
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije |
|
| Antena | External |
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Certifikati | FCC, RoHS |
| Dubina (mm) | 74 mm |
| EAN Kod | 6935364089511 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| LED Indikatori Statusa | Activity Status |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





Drugi proizvodi istog brenda











