
Mercusys ME10 300 Mbps 2.4 GHz Range Extender
- Šifra
- ME10
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 24 Mjeseci
Mercusys ME10 300 Mbps 2.4 GHz Range Extender
- Šifra
- ME10
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys ME10 300 Mbps Wi-Fi Range Extender, 300 Mbps on 2.4 GHz, 1 x 10/100Mbps RJ45 Port, RESET/WPS Button, Smart Signal Indicator, Access Point Mode, WPA-PSK/WPA2-PSK
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
Mercusys ME10 300 Mbps Wi-Fi Range Extender, 300 Mbps on 2.4 GHz, 1 x 10/100Mbps RJ45 Port, RESET/WPS Button, Smart Signal Indicator, Access Point Mode, WPA-PSK/WPA2-PSK
Opis proizvoda
Mercusys ME10 je Wi-Fi Range Extender koji omogućava proširenje bežičnog signala na brzini od 300 Mbps. Radi na frekvenciji od 2.4 GHz i ima jedan 10/100Mbps Ethernet port. Ovaj uređaj je idealan za poboljšanje pokrivenosti Wi-Fi signala u većim prostorima kao što su kuće, kancelarije ili prodavnice. Sa svojim jednostavnim postavljanjem putem WPS dugmeta, ME10 omogućava brzo i jednostavno proširenje bežične mreže. Također podržava i Access Point mod, koji omogućava pretvaranje žičane mreže u bežičnu. ME10 ima kompaktnu veličinu i modernu bijelu boju koja se lako uklapa u bilo koji prostor. Sa svojom visokom brzinom prenosa podataka i stabilnim signalom, ovaj Wi-Fi Range Extender pruža pouzdanu i brzu internet vezu.
Specifikacije
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije |
|
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base T |
| Bežična Frekvencija | 2.4 Hz up to 300 Mbps (IEEE 802.11b/g/n) |
| Broj Portova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Certifikati | CE, RoHS |
| Dubina (mm) | 60 mm |
| Interfejs | Ethernet |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Potrošnja Snage U Radu | 3.2 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 36 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 101 mm |
| Šifra proizvoda | ME10 |
Mercusys ME10 je Wi-Fi Range Extender koji omogućava proširenje bežičnog signala na brzini od 300 Mbps. Radi na frekvenciji od 2.4 GHz i ima jedan 10/100Mbps Ethernet port. Ovaj uređaj je idealan za poboljšanje pokrivenosti Wi-Fi signala u većim prostorima kao što su kuće, kancelarije ili prodavnice. Sa svojim jednostavnim postavljanjem putem WPS dugmeta, ME10 omogućava brzo i jednostavno proširenje bežične mreže. Također podržava i Access Point mod, koji omogućava pretvaranje žičane mreže u bežičnu. ME10 ima kompaktnu veličinu i modernu bijelu boju koja se lako uklapa u bilo koji prostor. Sa svojom visokom brzinom prenosa podataka i stabilnim signalom, ovaj Wi-Fi Range Extender pruža pouzdanu i brzu internet vezu.
- WPA PSK
- WPA2 PSK
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









