Akcija

159,00 KM14500KM−9%↓ Ušteda 14 KM
Dostupno
CANYON Lollypop SW-63, Smart watch, 1.3inches IPS full touch screen, Round watch, IP68 waterproof, multi-sport mode, BT5.0, compatibility with iOS and android, black, Host: 25.2*42.5*10.7mm, Strap: 20*250mm, 45g
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
CANYON Lollypop SW-63, Smart watch, 1.3inches IPS full touch screen, Round watch, IP68 waterproof, multi-sport mode, BT5.0, compatibility with iOS and android, black, Host: 25.2*42.5*10.7mm, Strap: 20*250mm, 45g
| Veličina Ekrana | 1 30 |
|---|---|
| Dodirni Ekran |
|
| Tehnologija Ekrana | IPS |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 950x1452x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 950x2196x1200 mm |
| Dubina (mm) | 10.7 mm |
| Širina (mm) | 25.2 mm |
| Težina Kartona (kg) | 8.42 kg |
| Visina (mm) | 42.5 mm |
| Visina Sata | 42 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485008512 |
| Komercijalni Naziv | CANYON smart watch Lollypop SW 63 Black |
| Marketinški Naziv Modela | Lollypop SW 63 |
| Serija | SW 63 |
| Tip Proizvoda | Smart Watch |
| Šifra proizvoda | CNS-SW63BB |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




