Akcija

Nikad više ne brinite o izgubljenim ključevima, novčaniku ili torbi uz pametni CANYON ONTAG 1.
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Nikad više ne brinite o izgubljenim ključevima, novčaniku ili torbi uz pametni CANYON ONTAG 1.
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Baterija Uključena | Yes |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 9600 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 14400 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.048 kg |
| Dubina (mm) | 8 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 500 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 80 mm |
| EAN Kod | 5291485017156 |
| Familija | ONTAG 1 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON smart tag ONTAG 1 iOS Black |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Dostupno

Samo 2 na stanju

Samo 2 na stanju

Samo 4 na stanju

Samo 1 na stanju


Samo 2 na stanju

Samo 2 na stanju

Samo 4 na stanju

Samo 1 na stanju
