
Samsung Tab A9+ Book Cover Black
- Šifra
- EF-BX210TBEGWW
- Brend
- Samsung
- Kategorija
- Oprema za tablete
- Garancija
- 6 Mjeseci
Samsung Tab A9+ Book Cover Black
- Šifra
- EF-BX210TBEGWW
- Brend
- Samsung
- Kategorija
- Oprema za tablete
- Garancija
- 6 Mjeseci
Kratki opis
Samsung Tab A9+ Book Cover Black
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Samsung Tab A9+ Book Cover Black
Opis proizvoda
Samsung Tab A9+ Book Cover Black je elegantna i praktična futrola za tablet. Izrađena je od visokokvalitetnih materijala koji pružaju izuzetnu zaštitu od ogrebotina, udaraca i prašine. Futrola ima tanak i lagan dizajn koji neće dodatno opteretiti tablet. Također, omogućava jednostavan pristup svim funkcijama i priključcima tableta, uključujući tipke za kontrolu glasnoće, tipku za uključivanje/isključivanje i priključak za punjenje. Zahvaljujući svojoj postavci, futrola može poslužiti i kao praktična podloga za gledanje videa ili pisanje. Uz to, ima i funkciju automatskog buđenja i spavanja tableta prilikom otvaranja i zatvaranja futrole. Svojim crnim dizajnom, futrola pruža sofisticiran izgled i odgovara svakom stilu. Idealna je za svakodnevnu upotrebu i putovanja, pružajući pouzdanu zaštitu vašem tabletu.
Specifikacije
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Garancija | 6 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.32 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.32 kg |
| Dubina (mm) | 260.4 mm |
| EAN Kod | 8806095300481 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji | Tablet PC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi | Samsung Tab A9 Plus |
| Nazivna Težina | 296 g |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.024 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.296 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 11.4 mm |
| Skraćeni Opis | EnglishBook CoverEnglish |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Brave Kućišta | Magnetic Closure |
| Tip Kućišta | Smart Cover |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 6 month(s) |
| Visina (mm) | 356.4 mm |
| Zaštita Od Uticaja Okoline | Protection from Scratches, Dust and Damages |
| Šifra proizvoda | EF-BX210TBEGWW |
Samsung Tab A9+ Book Cover Black je elegantna i praktična futrola za tablet. Izrađena je od visokokvalitetnih materijala koji pružaju izuzetnu zaštitu od ogrebotina, udaraca i prašine. Futrola ima tanak i lagan dizajn koji neće dodatno opteretiti tablet. Također, omogućava jednostavan pristup svim funkcijama i priključcima tableta, uključujući tipke za kontrolu glasnoće, tipku za uključivanje/isključivanje i priključak za punjenje. Zahvaljujući svojoj postavci, futrola može poslužiti i kao praktična podloga za gledanje videa ili pisanje. Uz to, ima i funkciju automatskog buđenja i spavanja tableta prilikom otvaranja i zatvaranja futrole. Svojim crnim dizajnom, futrola pruža sofisticiran izgled i odgovara svakom stilu. Idealna je za svakodnevnu upotrebu i putovanja, pružajući pouzdanu zaštitu vašem tabletu.
- Sleep/Wake Function
- Full Access to Camera, Ports and Controls
- Stand with Adjustable Angles
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






