
Synology DS223j Tower 2-bays 3.5'' SATA HDD/SSD CPU 4-core 1.7 GHz; 1 GB DDR4 non-ECC;
- Šifra
- DS223J
- Brend
- Synology
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Synology DS223j Tower 2-bays 3.5'' SATA HDD/SSD CPU 4-core 1.7 GHz; 1 GB DDR4 non-ECC;
- Šifra
- DS223J
- Brend
- Synology
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
- 1 Gb
Kratki opis
Synology DS223j, Tower, 2-bays 3.5” SATA HDD/SSD, CPU 4-core 1.7 GHz; 1 GB DDR4 non-ECC; 1 x RJ-45 1GbE LAN Port; 2 x USB 3.2 Gen1; ; 0.88 kg; 2yr warranty
Dostupno
Besplatna dostava
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Srijeda, 29. April 2026.
Kratki opis
Synology DS223j, Tower, 2-bays 3.5” SATA HDD/SSD, CPU 4-core 1.7 GHz; 1 GB DDR4 non-ECC; 1 x RJ-45 1GbE LAN Port; 2 x USB 3.2 Gen1; ; 0.88 kg; 2yr warranty
Opis proizvoda
Synology DS223j Tower je mrežno skladište podataka koje podržava dva 3.5” SATA HDD/SSD diska. Ima 4-jezgreni 1.7 GHz procesor i 1 GB DDR4 non-ECC memoriju. Ovaj uređaj omogućava brz pristup i sigurno čuvanje podataka. Sa Synology DiskStation Manager softverom, korisnici mogu jednostavno upravljati i dijeliti podatke na različitim platformama. DS223j podržava razne aplikacije kao što su backup, sinkronizacija podataka, streaming medija i još mnogo toga. Također, ima ugrađeni medijaserver koji omogućava streaming sadržaja na različite uređaje. Ovaj uređaj je idealan za kućnu upotrebu ili manje poslovne okruženje.
Specifikacije
| Brend | Synology |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| RAM Memorija | 1 Gb |
| Broj 3.5" Hot Swap Ležišta | 2 |
| Broj Ventilatora | 1 x 92mm |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Certifikati | FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| Dostupni Interfejs |
|
| Dubina (mm) | 225.5 mm |
| Form Faktor | Tower |
| Interna Radna Frekvencija | 1.7 GHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 60 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Mogućnosti Montaže | Desktop |
| Nazivna Težina | 0.88 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.12 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.88 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.58 kg |
| Obezbjeđuje Data Kanal | SATA |
| Obezbjeđuje Dimenzije Unutrašnjeg Ugradbenog Ležišta | 2.5"/3.5" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Potrošnja Snage U Radu | 16.31 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 100 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Strujni Adapter |
|
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Skladišnog Sistema | NAS |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | LED Indicator |
| Uključen Kabel |
|
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 165 mm |
| Šifra proizvoda | DS223J |
Synology DS223j Tower je mrežno skladište podataka koje podržava dva 3.5” SATA HDD/SSD diska. Ima 4-jezgreni 1.7 GHz procesor i 1 GB DDR4 non-ECC memoriju. Ovaj uređaj omogućava brz pristup i sigurno čuvanje podataka. Sa Synology DiskStation Manager softverom, korisnici mogu jednostavno upravljati i dijeliti podatke na različitim platformama. DS223j podržava razne aplikacije kao što su backup, sinkronizacija podataka, streaming medija i još mnogo toga. Također, ima ugrađeni medijaserver koji omogućava streaming sadržaja na različite uređaje. Ovaj uređaj je idealan za kućnu upotrebu ili manje poslovne okruženje.
- LAN: 1x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (RJ 45)
- USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A))
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










