
Dostupno
PRO MP273A, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 300 cd/m2, Kontrast 1.000:1, 178°,178°, 1, ms, 3,5 mm Audio Jack, D-Sub, DP, HDMI, Zvučnici da, Ravni, Boja Crna, Postolje tilt, Frekvencija osvježavanja 100Hz
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
PRO MP273A, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 300 cd/m2, Kontrast 1.000:1, 178°,178°, 1, ms, 3,5 mm Audio Jack, D-Sub, DP, HDMI, Zvučnici da, Ravni, Boja Crna, Postolje tilt, Frekvencija osvježavanja 100Hz
Monitor 27 MSI PRO MP273A FHD IPS 100Hz, Business dizajniran je da unaprijedi vaš radni prostor i pruži besprijekorno iskustvo tokom dugih radnih sati. Zahvaljujući dijagonali od 27 inča i IPS panelu, ovaj monitor osigurava kristalno čistu sliku i precizne boje, što je ključno za profesionalnu upotrebu i multitasking.
Glavna prednost ovog modela je frekvencija osvježavanja od 100Hz, koja omogućava fluidnije skrolovanje kroz dokumente i smanjuje naprezanje očiju u poređenju sa standardnim ekranima. Uz brz odziv od 1ms, svaka promjena na ekranu je trenutna, što direktno doprinosi vašoj efikasnosti.
Ovaj monitor predstavlja savršen balans između performansi i ergonomije, čineći ga pametnom investicijom za svako kancelarijsko ili kućno radno okruženje. Uz elegantan crni dizajn i mogućnost nagiba (tilt), MSI PRO MP273A nudi pouzdanost i udobnost koju zahtijevaju moderni profesionalci.
| Brend | Msi |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Veličina Ekrana | 27 |
| Prirodna Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Frekvencija Osvježavanje | 100 Hz |
| Boja | Crna |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1000 |
| Panel | IPS |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | D Sub, HDMI, DP, 3,5 mm Audio Jack |
| Svjetlina | 300 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 1 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 75 mm |
| Zvučnici | Da |
| Šifra proizvoda | 9S6-3PB4CH-207/9S6-3PB4CH-242 |
Monitor 27 MSI PRO MP273A FHD IPS 100Hz, Business dizajniran je da unaprijedi vaš radni prostor i pruži besprijekorno iskustvo tokom dugih radnih sati. Zahvaljujući dijagonali od 27 inča i IPS panelu, ovaj monitor osigurava kristalno čistu sliku i precizne boje, što je ključno za profesionalnu upotrebu i multitasking.
Glavna prednost ovog modela je frekvencija osvježavanja od 100Hz, koja omogućava fluidnije skrolovanje kroz dokumente i smanjuje naprezanje očiju u poređenju sa standardnim ekranima. Uz brz odziv od 1ms, svaka promjena na ekranu je trenutna, što direktno doprinosi vašoj efikasnosti.
Ovaj monitor predstavlja savršen balans između performansi i ergonomije, čineći ga pametnom investicijom za svako kancelarijsko ili kućno radno okruženje. Uz elegantan crni dizajn i mogućnost nagiba (tilt), MSI PRO MP273A nudi pouzdanost i udobnost koju zahtijevaju moderni profesionalci.
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije

Dostupno

Besplatna dostava

Besplatna dostava


Drugi proizvodi istog brenda

Dostupno