
Kratki opis
TP-Link Tapo RV30 Plus Robot Vacuum Cleaner & Auto-Empty Dock, LiDAR + Gyro Navigation, Vacuum & Mop 2-in-1, 4200Pa, 4L Auto-Empty Dock(27000Pa), 5000mAh Battery, 350ml Dustbin, 300ml Water Tank, LiDAR and Gyro Dual Navi System, 4200Pa, Tapo App
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Kratki opis
TP-Link Tapo RV30 Plus Robot Vacuum Cleaner & Auto-Empty Dock, LiDAR + Gyro Navigation, Vacuum & Mop 2-in-1, 4200Pa, 4L Auto-Empty Dock(27000Pa), 5000mAh Battery, 350ml Dustbin, 300ml Water Tank, LiDAR and Gyro Dual Navi System, 4200Pa, Tapo App
Specifikacije
| Trenutni Kapacitet Baterije | 5000 mAh |
|---|
| Maksimalna Potrošnja Snage | 45 W |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 342.2 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 342.6 mm |
| Visina (mm) | 95 mm |
| Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Usisivača | Robotic Vacuum Cleaner |
| Šifra proizvoda | TAPO-RV30-PLUS |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










