
Kratki opis
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard – CARBON – US INT'L – TACTILE
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Kratki opis
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard – CARBON – US INT'L – TACTILE
Opis proizvoda
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard – CARBON – US INT'L – TACTILE je kompaktna verzija popularne G915 gaming tastature, sa bežičnom LIGHTSPEED tehnologijom za brz odziv i nisku latenciju. Tastatura ima TACTILE mehaničke prekidače koji pružaju taktilni feedback i tihi rad, idealan za gaming. Sa RGB osvjetljenjem i mogućnošću prilagođavanja svakog tastera, korisnici mogu personalizirati tastaturu prema svojim preferencijama. Ugrađena baterija omogućava do 40 sati rada bez RGB osvjetljenja, a punjenje se vrši putem USB-C kabla. Tastatura je izrađena od visokokvalitetnih materijala i ima tanki dizajn koji je pogodan za putovanja i gaming na različitim lokacijama. Sa programibilnim G tasterima i mogućnošću povezivanja sa više uređaja istovremeno, ova tastatura pruža visok nivo funkcionalnosti i prilagodljivosti.
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard – CARBON – US INT'L – TACTILE je kompaktna bežična gaming tastatura sa TACTILE mehaničkim prekidačima, RGB osvjetljenjem i mogućnošću prilagođavanja tastera. Baterija omogućava do 40 sati rada, a tastatura je izrađena od visokokvalitetnih materijala. Sa programibilnim G tasterima i mogućnošću povezivanja sa više uređaja istovremeno, ova tastatura pruža visok nivo funkcionalnosti i prilagodljivosti.
Specifikacije
| Interfejs | USB/Bluetooth |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | Up to 30 hr |
|---|
| Dubina (mm) | 475 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Nazivna Težina | 1.025 kg |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Visina (mm) | 22 mm |
| Spoljašnja Boja | Carbon |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206088825 |
| Funkcije Tipki/Dugmadi |
|
| Tip Tipki | Mechanical |
| Šifra proizvoda | 920-009503 |
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard – CARBON – US INT'L – TACTILE je kompaktna verzija popularne G915 gaming tastature, sa bežičnom LIGHTSPEED tehnologijom za brz odziv i nisku latenciju. Tastatura ima TACTILE mehaničke prekidače koji pružaju taktilni feedback i tihi rad, idealan za gaming. Sa RGB osvjetljenjem i mogućnošću prilagođavanja svakog tastera, korisnici mogu personalizirati tastaturu prema svojim preferencijama. Ugrađena baterija omogućava do 40 sati rada bez RGB osvjetljenja, a punjenje se vrši putem USB-C kabla. Tastatura je izrađena od visokokvalitetnih materijala i ima tanki dizajn koji je pogodan za putovanja i gaming na različitim lokacijama. Sa programibilnim G tasterima i mogućnošću povezivanja sa više uređaja istovremeno, ova tastatura pruža visok nivo funkcionalnosti i prilagodljivosti.
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard – CARBON – US INT'L – TACTILE je kompaktna bežična gaming tastatura sa TACTILE mehaničkim prekidačima, RGB osvjetljenjem i mogućnošću prilagođavanja tastera. Baterija omogućava do 40 sati rada, a tastatura je izrađena od visokokvalitetnih materijala. Sa programibilnim G tasterima i mogućnošću povezivanja sa više uređaja istovremeno, ova tastatura pruža visok nivo funkcionalnosti i prilagodljivosti.
- Mute
- Play/Pause
- Programmable
- Volume
- Next
- Previous track
- Bluetooth connect
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










