Akcija

LenovoThinkSystem 750W 230V Titanium Hot-Swap Gen2 Power Supply v2 for SR630 v2, SR650 v2
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Petak, 1. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Petak, 1. Maj 2026.
LenovoThinkSystem 750W 230V Titanium Hot-Swap Gen2 Power Supply v2 for SR630 v2, SR650 v2
| Maksimalna Izlazna Snaga | 750 W |
|---|
| Snaga (W) | 750 W |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | Plug In Module |
| Tip Napajanja | Power Supply hot Plug |
| Ulazni Napon | AC 230 V |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| 80 Plus Certifikat | 80 Plus Titanium |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 4P57A75973 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




