
Dell Mobile Precision 5570 15.6" UHD+ 3840x2400 Touch Core i7-12700H vPro 16GB 512GB SSD NVIDIA
- Šifra
- N202P5570EMEA_VP_PS_WIN-56
- Brend
- Dell
- Kategorija
- Desktop Kompjuteri
- Garancija
- 36 Mjeseci
Dell Mobile Precision 5570 15.6" UHD+ 3840x2400 Touch Core i7-12700H vPro 16GB 512GB SSD NVIDIA
- Šifra
- N202P5570EMEA_VP_PS_WIN-56
- Brend
- Dell
- Kategorija
- Desktop Kompjuteri
- Garancija
- 36 Mjeseci
- 16 GB
- 512 GB
- Intel Core I7
- -
- 15.6
- 60 Hz
Kratki opis
Dell Mobile Precision 5570, 15.6” UHD+ (3840×2400) Touch, Core i7-12700H vPro, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA RTX A2000 8GB, IR Cam, Mic, WLAN + BT, no FgPr, Backlit Kb, 6-Cell Battery (86 WHr), Win11Pro, 3Y PS NBD
Trenutno nije dostupno
Dostava:
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
6.749,00 KM6.09900KM
−10%Ušteda 650 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
Besplatna dostava
Kratki opis
Dell Mobile Precision 5570, 15.6” UHD+ (3840×2400) Touch, Core i7-12700H vPro, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA RTX A2000 8GB, IR Cam, Mic, WLAN + BT, no FgPr, Backlit Kb, 6-Cell Battery (86 WHr), Win11Pro, 3Y PS NBD
RAM
16 GBPohrana
512 GBCPU
Intel Core I7Grafika
-Ekran
15.6Osvježavanje
60 HzSpecifikacije
| Veličina Ekrana | 15 6 |
|---|---|
| Frekvencija Osvježavanje | 60 Hz |
| Boja Ekrana | Color |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Tip Ekrana | LCD |
| Ram Memorija | 16 GB |
|---|---|
| Rom Memorija | 512 GB |
| CPU | Intel Core I7 |
| Grafika | - |
| Broj Threadova | 20 |
| CPU Broj Jezgri | 14 |
| CPU Cache Veličina | 24 MB |
| CPU Socket Standard | Socket 1744 |
| Format Memorije | SODIMM 262 Pin |
| Instalirana Video Memorija | 8 GB |
| Instalirani Operativni Sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Podržane Vrste Flash Memorije |
|
| Tehnologija Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Memorije | GDDR6 SDRAM |
| Tip Sistema | Workstation |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Ukupan Broj Memorijskih Utorа | 2 |
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| LAN | No |
| Thunderbolt/USB 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.1 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Wi Fi | IEEE 802.11ax Wi Fi 6 |
| Audio Čipset | Realtek ALC3281 |
|---|---|
| Audio/Video Karakteristike | Support native DisplayPort output over USB‑C |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Podržani Audio Standardi | High Definition Audio |
| Broj Ćelija Baterije | 6 |
|---|---|
| Broj Ugrađenih Baterija | 1 |
| Maks. Broj Podržanih Baterija | 1 |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 86 WHr |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|---|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 230.14 mm |
|---|---|
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 10668 m |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Nazivna Težina | 2.1 kg |
| Širina (mm) | 344.4 mm |
| Visina (mm) | 11.65 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 65 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 0 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5570 |
| Serija | Precision |
| Šifra Entiteta | All |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | N202P5570EMEA_VP_PS_WIN-56 |
Veličina Ekrana
15 6
Frekvencija Osvježavanje
60 Hz
Boja Ekrana
Color
Mogućnosti Ekrana
- Touch Screen
- Anti Reflective
- 500 nits Brightness
- UHD+
Tip Ekrana
LCD
Ram Memorija
16 GB
Rom Memorija
512 GB
CPU
Intel Core I7
Grafika
-
Broj Threadova
20
CPU Broj Jezgri
14
CPU Cache Veličina
24 MB
CPU Socket Standard
Socket 1744
Format Memorije
SODIMM 262 Pin
Instalirana Video Memorija
8 GB
Instalirani Operativni Sistem
Microsoft Windows 11 Pro
Podržane Vrste Flash Memorije
- SD
- SDHC
- SDXC
Tehnologija Memorije
DDR5 SDRAM
Tip Memorije
GDDR6 SDRAM
Tip Sistema
Workstation
Tip Video Memorije
Video Controller Memory
Ukupan Broj Memorijskih Utorа
2
Audio Interfejs
1 (3.5 Mm minijack)
Bluetooth
Bluetooth 5.2
LAN
No
Thunderbolt/USB 4
2 (USB Type C)
USB 3.1 Gen 2
1 (USB 3.2 (type C))
Wi Fi
IEEE 802.11ax Wi Fi 6
Audio Čipset
Realtek ALC3281
Audio/Video Karakteristike
Support native DisplayPort output over USB‑C
Način Audio Izlaza
Stereo
Podržani Audio Standardi
High Definition Audio
Broj Ćelija Baterije
6
Broj Ugrađenih Baterija
1
Maks. Broj Podržanih Baterija
1
Tehnologija Baterije
Lithium Ion
Trenutni Kapacitet Baterije
86 WHr
Pozicija Napajanja
External
Ulazna Frekvencija
50/60 Hz
Ulazni Napon
AC 100 240 V
Dubina (mm)
230.14 mm
Maks. Nadmorska Visina Skladištenja
10668 m
Maks. Radna Nadmorska Visina
3048 m
Nazivna Težina
2.1 kg
Širina (mm)
344.4 mm
Visina (mm)
11.65 mm
Maks. Radna Temperatura Okoline
35 °C
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)
65 °C
Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad)
95 %
Maksimalna Radna Vlažnost
90 %
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Radna Vlažnost
10 %
Minimalna Temperatura Skladištenja
40 °C
Minimalna Vlažnost Skladištenja
0 %
Garancija
36 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Napomene O Garanciji
- Next Business Day
- ProSupport
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
36 month(s)
Brend
Dell
Model
Precision 5570
Serija
Precision
Šifra Entiteta
All
Tip Power Porta
USB C
Šifra proizvoda
N202P5570EMEA_VP_PS_WIN-56
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...



