Šifra: 8500G/A620/32/1·Brend: Ct Computers·Kategorija: Desktop Kompjuteri·Garancija: 24 Mjeseci
Akcija
7%Popust
1.405,00 KM105 KM
Cijena uključuje PDV
Količina
1
Trenutno nije dostupno
Dostava
Besplatna
Kratki opis
COMTRADE Ryzen 5 8500G,ASUS MB PRIME A620M-K,Micron 32GB 4800MHz DDR5,Crucial SSD 1TB BX500 2.5”,Spire case 1632 ATX, 4xUSB,Napojna EZ COOL 500W
  • Procesor: AMD Ryzen 5 8500G
  • Grafika: AMD Radeon Graphics
  • RAM: 32GB DDR5 4800MHz