Akcija

USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter UE300 Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high speed transfer rate – Plug and Play in Windows
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter UE300 Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high speed transfer rate – Plug and Play in Windows
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| Broj Ethernet 10/100/1000Base T Portova | 1 |
| Broj Portova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.15 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.15 kg |
| Dubina (mm) | 71 mm |
| EAN Kod | 6935364091743 |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN Čipset | Realtek RTL8153 |
| Mrežni Form Faktor | External |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










