Akcija

TP-LINK UE330 USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
TP-LINK UE330 USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Arhitektura LAN Mreže | Gigabit Ethernet |
| Broj Portova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 11.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.11 kg |
| Dubina (mm) | 23 mm |
| EAN Kod | 6935364094553 |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| LAN Čipset | Realtek RTL8153 |
| Mrežni Form Faktor | External |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.11 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










